Zaostřeno na EMO

< späť na všetky novinkySpolečnost IMEX TS, a.s. Vás zve na veletrh EMO 2019 v Hannoveru, který je považován za top událost roku v kovoobrábění.

Největším lákadlem společnosti GEMINI (hala 26 / stánek D02), výrobce horizontálních soustruhů, bude představení veřejnosti absolutní novinky – soustruhu GT5 G2 1200x4m. V tomto novém modelu Gemini optimalizoval konstrukční části stroje a propracoval klíčové prvky, jako jsou vřeteníku, vedení a lože, dosahujíc tak ještě větší tuhost a přesnost obrábění. Krytování stroje bylo také inovované. Nový atraktivní a avantgardní design zaručuje dobré odvádění třísek a chladicí kapaliny. Radu GTi je možné dovybavit i novým příslušenstvím, díky kterému se ze stroje GTi stane multiprocesný soustruh Do této řady GTi jsou začleněny nové doplňky, díky kterým je stroj GTi multiprocesný.

Tento nejnovější soustruh od společnosti Gemini následně představíme na veletrhu MSV v Brně (hala P, stánek 104).

Spoluvystavovatelům bude i sesterský výrobce multifunkčních vertikálních a horizontálních soustruhů – společnost GMTK.

Do pozornosti dáváme stánek španělského výrobce frézovacích a vyvrtávacích center – společnosti JUARISTI (hala 13 / stánek B03). Společnost představí výhody nového multifunkčního centra TH3-MT, nové portfolio 5-osých univerzálních frézovacích hlav, vícepaletové systém FMS, vysokorychlostní výměnu nástrojů, nový soustružnický stůl s deskou Ø1.600 mm (opce do max. Ø2.000 mm), max. otáčkami 400 ot. min-1 a nosností do 5 tun pro soustružení a 10 tun při frézování, vybavený automatickým vyvažovacím systémem.

Také Vás zveme do expozice španělského výrobce vertikálních obráběcích center – společnosti IBARMIA (hala 13 / stánek B56). Společnost představí novinky v portfoliu 5-osých obráběcích center.

Prací zařízení pro čištění průmyslových komponent vám představí společnost BvL Oberflächentechnik v hale 11 / stánek F35.

Společnost Blaser Swisslube, výrobce chladicích emulzí a řezných olejů (hala 6, stánek J60), na veletrhu EMO určitě ohromí své návštěvníky přítomností amerického CNC výrobce a současně hvězdy reality show Titana Gilroy-a.

Za náš tým Imex TS se s Vámi rád setká náš obchodní ředitel, pan Peter Sebok, který bude přítomen ve dnech 18.9. – 19.9.2019. Pro předem dohodnuté osobní setkání poskytujeme návštěvníkům bezplatné vstupenky.

Pro bližší informace nebo domluvení osobního setkání na EMO: 02/3266 3611, 0903 788 665, mailba@imeximts.sk