Filtre Iprotect

iprotect

Iprotect je inovativní produkt navržen tak, aby chránil elektronické komponenty pro průmyslové výrobní zařízení, kompresory a elektrické motory od mastné mlhy a prachu. Tyto látky zabraňují proudění vzduchu stroje, což způsobuje poruchy vnitřních komponentů.

Iprotect je určen pro CNC stroje, všechny automatické stroje, chladící systémy, tiskárny, počítače, balicí stroje pro potraviny, chemický průmysl, farmaceutický i textilní průmysl.

Iprotect ochranný filtr se aplikuje zevně: po umístění Iprotect filtr shromažďuje a uchovává prach a mastnou mlhu ve své patentované pletené textilii a zajišťuje při současné ochraně vnitřního filtru normální průchod čerstvého a čistého vzduchu ve stroji.

 

  • 30% úspora nákladů na údržbu
  • Žádné prostoje
  • Žádné otevření rozvaděče
  • 1 Iprotect rolka = 2 roky celkové ochrany
  • Výměna filtru za 5 sekund
  • Zabránění šíření škodlivých částic
  • Vizuální kontrola umožňuje pravidelně měnit filtr

Dostupné ve verzích:

- pro elektroinstalační skříně a rozvaděče

Iprotect je určen pro automatickéé stroje, chladicí systémy, tiskárny, počítače, PC, balicí stroje pro potravinářský, chemický, farmaceutický, textilní průmysl i pro CNC stroje. Ochranný filtr Iprotect se aplikuje externě: po nasazení Iprotect shromažďuje a zadržuje prach a mastnou mlhu ve své patentované pletenině a zajišťuje, při ochraně vnitřního filtru, normální průchod čerstvého a čistého vzduchu do stroje.

- pro kompresory

Iprotect Air je ideální pro kompresory, chladicí systémy a výměníky tepla. Iprotect Air má hrubší tkaninu, ale nižší pórovitost jako Iprotect a je navržen tak, aby zajistil lepší průtok vzduchu a zabránil přehřátí. Iprotect Air zachycuje prach a nečistoty a zajišťuje normální vstup čerstvého vzduchu do stroje.

 

- pro elektrické motory

Iprotect Motor je ideálním řešením pro ochranu elektromotorů. Díky patentovanému systému a opakovaně použitelnému držáku z polypropylenu lze tento filtr aplikovat na jakýkoliv druh elektromotoru.

VYŽIADAŤ PONUKU