Společnost IMEXIM TS na veletrhu MSV 2019 představila velmi úspěšný model IBARMIA ZVH-45 STAR.

< späť na všetky novinkySpolečnost IMEXIM TS na veletrhu MSV 2019 představila velmi úspěšný model IBARMIA ZVH-45 STAR – 5-osové obráběcí centrum s výkyvnou hlavou a otočným integrovaným stolem Ø 800 mm s řízením Heidenhain TNC640 HSCI.

Stroj je osazen standardním vřetenem od frmy Kessler, s výkonem 39 kW / 187 Nm a 12 000 ot / min. Hlava vřetena je plynule výkyvná v rozsahu + – 105 °. Zásobník nástrojů má kapacitu 60 pozic. Díky možnosti využití dělicí stěny je možné zvýšit produktivitu obráběním v jedné části stroje a zároveň upínáním v druhé části stroje. Rádi bychom dali do pozornosti naši akci na tento model stroje. Omezený počet objednávek jsme schopni zrealizovat a nainstalovat u zákazníka do jednoho měsíce!
Dalším úspěšným premiérovým modelem byl horizontální soustruh Gemini GT5i G2 – 1200 x 4000. Tento stroj se od svého předchůdce liší vyšší pevností, vylepšenou ergonomií a bohatším inovativním vybavením. Novinkami jsou například „Smart Tailstock“ funkce, která počítá tepelné odchylky na koníku, nebo MES software „Smart Manufacturing“. Toto je jen část z toho, co společnost Imex TS svým zákazníkům nabízí. V neposlední řadě bychom se velmi rádi poděkovali za každou návštěvu našeho stánku, příjemné setkání a projevenou důvěru.
V neposlední řadě bychom se velmi rádi poděkovali našim zákazníkům za každou návštěvu našeho stánku, příjemné setkání a projevenou důvěru. Děkujeme!
Bližší informace: +421 2 3266 3611, mailba@imeximts.sk