Praní bez kompromisů.

< späť na všetky novinkyNavázali jsme novou spolupráci s italským výrobcem Teknox. Rozšiřujeme tak pro vás portfolio pracích a odmašťovacích zařízení.

Firma Teknox působící na trhu více než 50 let se zaměřuje na širokou oblast řešení průmyslového praní od dílenských řešení až po automatizované linky. Nabízí řešení pracích zařízení na vodní bázi.

UNIX

Produktová řada pro automatizované praní malých a středních kusů. Kvalita čištění je dosažena pomocí pomalu rotujícího koše a vysokotlakých trysek

ROBOCLEAN

Zařízení určená pro praní velmi složitých dílů. Díky malým rozměrům lze toto prací zařízení použít jako součást robotizované soustavy.

ROBUR

Produktová řada pro automatizované praní velkých a těžkých kusů. Nosnost koše je přizpůsobena vyšším hmotnostem praných dílů, speciální trysky umístěné na rámu. Možnost použití dvou nádrží – oplach, praní – ve verzi 2B.

ROUNDJET

Pracovní cyklus tohoto pracího zařízení sestává ze šesti fází. Po naložení v nákladním prostoru kus v zařízení kontinuálně rotuje, dokud se čistý nevrátí do výchozího bodu, ve kterém je možné ho ze zařízení vyjmout.

ROTOR

Prací zařízení rotačního typu, ve kterém je možné využít následující programovatelné funkce:

  • Praní kusů ponořených v pracím médiu.
  • Čištění postřikem.
  • Čištění ultrazvukem.
  • Ofukování stlačeným vzduchem.
  • Sušení horkým vzduchem.
  • Vakuové sušení.

TUNNEL

Systém priebežného prania pozostáva z niekoľkých komôr, v ktorých sa diel priebežne perie, oplachuje, ofukuje a suší.

WORKSHOP DIVISION

Tyto prací zařízení jsou využívány v malých dílnách od různých auto-moto servisů, autobusových nebo vlakových dílen až po firmy, které působí v petrochemickém a kosmetickém průmyslu.

 

Prohlédnout: